1 / 6
prodazba_na_kuka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2020 10:58

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

4

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodava kuka (karabina) na vlez od Stojakovo.Kukata raspolaga so prostor od 250m2,parking i poseben vlez.Za site informaci podetalno na telefon Sofijka 070 603 808.(Cena 150evra od 1m2)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sofijka
Потврден огласувач
070603808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам