1 / 1
Cistime stanovi i kuki vo Ohrid
1 МКД
02.12.2020 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Женско

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Vrsime uslugi za cistenje na stanovi i kukji vo Ohrid.
Informacii na telefon 075626218 , 070391583

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Apartmani Jovan Ohrid-strog centar so garaza
Partizanska 3
Потврден огласувач
070391583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам