1 / 4
NOX SENZOR ( sensor ) DAF XF 106 Euro 6
175 €
04.11.2022 10:17

Штип / Штип

Se prodava NOX SENZOR za DAF XF 106, Euro 6.

NOx Sensor, DAF
Dinex no. 22035
DAF EURO 6
OE no: 1928760, 1953530, 4326868, 2897311, 4326476, 4326868, 4326868, 4326769, 4326868, A045S162, 5WK96752C


Emission norm Euro 6

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Lima
Потврден огласувач
075202666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам