1 / 7
led reflektori 20w
399 МКД
21.11.2022 14:46

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

NOVI led reflektori 20w 30w 50w 100w odlicen kvalitet
20w 399 denari
30w 499 denari
50w 799 denari
100 w 1199 denari
prajcame po kargo niz cela mk
tel za kontakt 076-666-533

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

lamba protiv komarci

249 МКД

led reflektori 20w 30w 50w 100w

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам