1 / 12
socuvano audi a4
5.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2022 05:29

Берово / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

komplet servisirano moze da se vidi i proba
MOZE ZAMENA PONUDETE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071373982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам