1 / 7
GOLF 7 2015 CUP EDITION
11.500 €
Цената е фиксна
16.07.2022 13:17

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 7 CUP EDITION 2014

1.6 TDI мотор - 81 kW 16V DPF
опрема
ABS
потпирач за раце
Bluetooth
патен компјутер
CD плеер
Електрични прозорци
Електрично странично огледало
Електричен имобилизатор
ESP
Isofix
LED осветлување од сите страни
кожен волан
Алуминиумски тркала
сензор за светлина
систем за навигација
сензор за дожд
греачи на седишта
360 степени сензори
Систем за контрола на притисокот во гумите
Водич за одржување
серво волан
звук систем
Старт / стоп систем
светла за дневно возење
контрола на патувањето
USB/SD CARD
Централна
Бизнис пакет со радио композиција медиуми,
сензор за слепи точки со асистент за паркирање,
систем за асистенција на возачот:
асистенција за паркирање (Парк асистент), систем за заштита на патници,
климатизација Климатроник 2-зони, метална боја, мултифункционален дисплеј Премиум (приказ во боја) ,
Мултимедијален интерфејс USB (iPhone / iPod) со AUX-IN, модул за навигација Откријте медиуми (за аудио систем),
фабрички затемнет назад 65%
Регистриран цела година
4 нови зимски гуми
4 нови летни гуми
Комплетно сервисиран

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

filip
marko cepenkov 17
Потврден огласувач
078468364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам