1 / 6
Vw caddy 1.9tdi 105ks
6.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2020 21:46

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba so realni 248000 km od oprema poseduva: tempomat, klima, parking senzori, senzor za dozd, elektrika na prozori i retrovizori, svetla za magla i mn dr. Voziloto e na firma i cenata e so vklucen 18% ddv

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
078233699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам