1 / 10
Се издава стан во 8ми Ноември
1 €
17.08.2022 15:06

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети, дневна со кујна (тросет,телевизор и масичката не се сликани),две тераси ,ходник и спаиз. Станот е комплетно опремен.
Тел за контакт ‭Тони 077564662‬. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
078549802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам