1 / 4
1TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps
2.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 17:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard disk).
USB3.0 so brzina 5Gbps.

WESTERN DIGITAL (WD Elements) 1TB USB 3.0 2600den
GEMBIRD 1TB USB 3.0 2600den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам