1 / 12
Опремен хотел со спа центар
500 €
03.12.2020 13:00

Виница / Виница

Се продава опремен хотел во категорија од 3* комплетно опремен со спа центар веднаш спремен за работа.
Хотелот се наоѓа на 1 хектар земјиште,
Хотелот располага со 18 соби наместени од по 24м2 и 1 апартман 70м2
Три ресторани: капацитет 500 гости, капацитет 130 гости, капацитет 30 гости (сите наместени и опремени)
Лоби Бар
Спа центар во кој има:
Базен 25м, Базен 13м, Џакузи, Сауна, Парна бања, хамам, просторија за масажа и 2 простории за фитнес.

Хотелот има сопствена водоводна мрежа, сопствен далновод.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам