1 / 3
SE PRODAVA KUKJA VO BRVENICA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2020 13:26

Брвеница / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

419 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Brakja stefanovikj 82

Se prodava kukja vo brvenica so golem dvor od 419 metri.kukjata ima 181 metri.Kukata se prodava opremena.ima 2 sprata
-2 banji
-2 kujni
-2 spalni
-detska soba
-dnevna soba
-vnatresen podrum
-2 hodika

Ima i garaza od 36metri.ima eden golem balkon od 9 metri.kukata e vo odlicna sostojba.kukjata jma sopsteva kanalizacija.kukata e na mirna lokacija.so site validni dokumenti od katastar i od notar.
Za povekje informacii i sliki javetese na:
070-803-640 (svetlana)
Cenata e po dogovor na lice mesto

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Svetlana gligoroska
Потврден огласувач
070803640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам