1 / 8
SAMSUNG J3 J5 J7 S4 A71 Zastitni folii za staklo
150 МКД
Цената е фиксна
08.07.2022 17:45

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi zastitni folii za staklo
Za J3 J5 J7 S4 po 80denari folija
Za A71 150denari 9D zastitno staklo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава / Можна е замена од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам