1 / 8
Фурнир
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 18:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продава фурнир од :
Махагон
Јасен
Костен
Храст
Бука
Бор
Кото
За поголема квадратура цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
075484646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам