1 / 2
PERFEKT AUTO VI NUDI NAJDOBAR IZBOR NA VOZILA SO EKSTRA CENI
По Договор
28.11.2022 09:55

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PERFEKT AUTO VI NUDI GOLEM IZBOR NA VOZILA SO NAJPOVOLNI CENI
078 340 299
070 249 419

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PerfectAuto
КРИВА ПАЛАНКА
Потврден огласувач
078-340-299 / DRAGAN
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам