1 / 12
Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi
1 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 19:48

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

165

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

17

Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi cena po dogovor.
Kontakt 071 338 939

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Ardijan
Потврден огласувач
071338939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам