1 / 4
SKI KACIGA - BRIKO
1.800 МКД
23.12.2022 10:14

Тетово / Тетово

Prodavam ski kaciga BRIKO Ski Austria Benni Raich Edition, kacigata e mnogu malku koristena i e vo odlicna sostojba bez grebanici. Golemina M 56cm.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078736884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам