1 / 4
Саксии за производство - Saksii za proizvodstvo
1 МКД
17.05.2022 11:24

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- Саксии за производство на цвеќе
- Саксии за зимзелени декоративни садници
- Пластични табли (контејнери) за директна сеидба
- Агроткаенина за мулчирање

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Контакт Инфо
Потврден огласувач
071225149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам