1 / 7
Eltax linear zvucnici od swajcarija 2x180watti
7.000 МКД
08.07.2022 17:14

Неготино / Неготино

MN visoki I golem I MN jak zvuk bass I visoki od swajcarija se koj prv ce gl cue I vidi se znae hi zima!!!!!!!!! Omat I mreziiii

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
076 430 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам