1 / 1
Пвц pvc врати и прозорци
1 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 22:12

Скопје Центар / Скопје

Врати и прозорци со термопан стакло во различни димензии. Поставени се во зграда/објект. Во одлична состојба. Достапни за подигање во април 2020. За претходна резервација следи попуст.Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
071605107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам