1 / 1
Потребни се монтажери
По Договор
20.11.2020 12:21

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Потребни се монтажери за ПВЦ Прозори и врати

Тел. за контакт: 070965396 Бобан

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

AMT
Ул.Страшо Пинџур 11 1000 Скопје
Потврден огласувач
070965396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам