1 / 11
Kukicki za kucinja
По Договор
10.08.2022 01:55

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kukicki za kucinja izraboteni od drvo, pokrieni so lim ili podolit za sekakvi rasi i golemini na kucinja.
Evtini ceni, moze i so dostava.

Kontakt . 077 760 257

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077 760 257 / 077 760 253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам