1 / 4
Phantom-fantom power-napojuvanje za kondezatorski mikrofon
1.200 МКД
Цената е фиксна
11.09.2022 13:18

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV nekoristen phantom power za kondenzatorski mikrofoni....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам