1 / 2
Mamci za riba
1 €
Цената не е фиксна
03.01.2021 10:37

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam beli crvi 350 denari kg ili casa 50 denari.
Pijavici Po 3 i 5 denari.
Kaliforniski crvi
Broj za kontakt 070 700 758

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
070700758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам