1 / 5
KIRBY SENTRIA 2 NOVA PRVOSMUKALKA
1.500 €
Цената не е фиксна
11.12.2020 19:45

Кавадарци / Кавадарци

SE PRODAVAA NOVO KIRBY SENTRIA 2 OSNOVEN PAKET MINIMALNO KORISTENA ZA DOMASNA POTREBA MOMENTALNO SE KORISTI VTORATA VREKA KUPENA NOVA 2100 EVRA. SO USTE EDNA VREKA NOVA. CENA 1500 EVRA.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
070-554-456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам