1 / 6
СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА БЕКАТОН, БЕТОНСКИ ПЛОЧКИ И ЕЛЕМЕНТИ
6.000 €
Цената не е фиксна
21.04.2022 08:31

Гази Баба / Скопје

ПРЕСА СО ПОВЕЌЕ КАЛАПИ ЗА:
бекатон 10/20cm и 20/20cm со дебелина од 6 до 9cm (повеќе шари)
бетонски плочки 30/30cm со дебелина од 3 до
6cm (повеќе шари)
бетонски капаци за зид и столб 30/30cm со дебелина од 6cm
бетонски рабници и канали 20/40cm со дебелина од 6 до 9cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070855628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам