1 / 4
Луксузно опремен апартман во центар. Lux suite in center.
33 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.12.2021 21:41

Штип / Штип

Број на соби:

1

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ванчо Прќе

Се изнајмува апартман во центар. Слободен од 15.12. 2021.
Rent suite in center Free from 15.12. 2021
Инфо/Info 075270395

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам