1 / 10
Na delovi Audi a4 b8 2.0d 143ks 2009 s-line
1 €
12.08.2022 09:51

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Na delovi Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2009 Sline ☎️☎️☎️ 071804867 ☎️☎️☎️
S line Volan
S line enterier
Sline pragovi
Sline branik
Sline 18ki bandazi so letni gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам