1 / 12
Молерај, глетување, Гипс картон.
50 МКД
05.02.2023 08:31

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
НовПрофесионална изведба на сите молерофарбарски услуги.


- Молерисување
- Глетување
- Опшивки на прозори и врати
- Изработка на внатрешен минерален малтер

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
077656564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам