1 / 7
Patiki detski Adidas plus papuci
600 МКД
17.06.2022 15:34

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

30

Боја:

Сива

Prodavam detski patiki Adidas broj 30.

Dobivate i plasticni papuci broj 30.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам