1 / 5
Lasersko centriranje preden i zaden trap
1.000 МКД
19.03.2023 19:01

Аеродром / Скопје

Avto Servis Team Auto Специјализиран Сервис за подвозје и професионално ласерско центрирање (геометрија) Ви нуди:

➡️Центрирање предница
➡️Центрирање заден трап
➡️Исправанање волан
➡️Калибрација волан
➡️Контрола на возилото дали има деформација од удар или собраќајна незгода
➡️Контрола на искривени бандаши
➡️Тестирање на амортизери
➡️Тестирање на воздушни јастуци
➡️Нивелација
➡️Преправка на деформитет од бочен удар

Тел: 076/308-000
Avto Servis Team Auto https://www.facebook.com/team.auto.mk/

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Avto Servis Team Auto
Марино, населба Илинден
Потврден огласувач
076 308 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам