picer bara rabota
1 €
21.11.2020 16:04

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

picer so iskustvo od 3 godini, baram rabota vo oklinata na Aerodrom

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Arijan
Потврден огласувач
079353286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам