1 / 12
Motorna sanka LYNX adventure gt 4 tec
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2021 15:35

Битола / Битола

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2012

Модел:

Lynx adventure 1200 4-tec

Touring motorna sanka so 2 sedista
1200 cc 130 ks najdolga I najsiroka gusenica 500mm so greenje na volan dvete sedista turaza racki na zadno sediste dzek za greenje na kaciga
Najluksuznata verzija na motorna sanka
Smeneto kais Maslo motor I menjac
Spremna za sezona kako nova

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Vasil Srbakoski
Потврден огласувач
070237273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам