1 / 8
DO OHRID PLAC/NIVA s.Zlesti
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2021 07:08

Карпош / Скопје

Квадратура:

4359 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC 4.359 m2,26 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat, vednas struja,vodovod na 370m.
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ljupco
Потврден огласувач
077949086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам