1 / 11
AUDI a6 2.0tdi 3XS-LINE full 2008
3.300 €
Цената не е фиксна
22.11.2020 15:14

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ауди A6 2.0-TDI-140HP 3×-S-LINE-2008 《Десен волан》 Цена-3000€ *од опрема поседува* -Навигација -Климатроник двозонски -Електрична рачна CRUISE CONTROL -Алуминиумски бандажи 18-ки од А8 -go home lights -8 airbags
-автопилот(темпомат)
-Автоматски 7степен менувач -Мултифункционален волан со F1 -Кожени S-LINE седишта -Црн S-LINE кров -Прагови S-LINE -Преден браник S-LINE -Електрика на 4 стакла и на ретровизори -Борд компјутер -BOSE-озвучување -CD changer -6 цедиња -ВОЗИЛОТО е во ФАБРИЧНА СОСТОЈБА -Со платени давачки во Бугарија. ~БЕЗ ЗАМЕНИ -Информации на телефон. 078-293-897 076-268-795

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

dragan
Потврден огласувач
078293897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам