1 / 1
Плац во село Богородица
7.500 €
30.04.2022 10:40

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

506 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во село Богородица, во близина на казино Принцес, со маркица за градење, 506 метри квадратни.
Повеќе информации само на телефон 078 682 886 078 682 886 078 682 886
Лице за контакт Мите

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toshe
Потврден огласувач
0038971376422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам