1 / 8
Ford Galaxy 116 automatik za delovi
11 €
02.02.2022 22:13

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Za delovi
Galaxy
Sharan
Seat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам