1 / 6
Niva mogila i trn
1.234 €
09.10.2022 06:13

Битола / Битола

Квадратура:

13000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za navodnuvanje. So sredena dokumentacija poveke informacii na telefon 076 716481 !!! Se prodava i mesto kaj rastani za gradba ....Na dolniot broj ne BARAJTE!!!! Samo na 076716481 Nikola !!!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

GOCE
Потврден огласувач
070819454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам