1 / 4
Ford
3.700 €
06.12.2021 12:19

Берово / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Cougar

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Cougar vo odlicna sostojba. Za povekje informacii na tell. 077555665-Sasko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075834251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам