1 / 5
Se prodava Injektor
1 €
01.12.2022 14:25

Велес / Велес

Prodavam Injektor ,so 50 ubodni igli,prv sopstvenik masinata e malku koristena.
Moze i zamena.Pisete na mail ili viber.

Cena po dogovor.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
070375316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам