1 / 8
Апартман за краток престој
30 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ruzveltova 30

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација целосно наместен во нова зграда со нов намештај поволно

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
078434746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам