1 / 6
MERCEDES CLK 430 Cabrio за делови
По Договор
05.04.2022 13:38

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLK 430

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

205 kw / 279 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се што ви е потребно за вашето Mercedes возило ќе го најдете во Аутокинг Штип по најповолни цени

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Аутокинг
Потврден огласувач
078213333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам