Prodavam atraktivna parcela
150 МКД
04.08.2022 11:35

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

38000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam parcela od 38.000m2 vo atarot na Selemlija pogodno za solarni paneli

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078410888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам