1 / 3
Ресивер
100 €
Цената не е фиксна
05.05.2021 00:45

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Продавам ресиверAKG UHFSR40 diversity со фрекфенција 812 MHz.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070549085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам