1 / 4
Vintage zvucnici Acoustic Research AR 48
16.500 МКД
01.09.2021 06:13

Тетово / Тетово

Se prodavaat legendarni Vintage zvucnici Acoustic Research 48 so fabricki draveri
Zvucnicite ne se motani samo se farbani so akrilna boja za da dobijat piano finish izgled...
Audiofilski zvuk... Tie sto se razbiraat znaat za kakov vid na zvucnici se raboti...
Spec:
Frequency Response: 45-24k +/- 3 dB
SPL: 87dB
XOVER: 400/2500hz
Power MAX:100w
OHMS (Min-Nom): 6 ohms
Size:
Weight: 38 lbs

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
075527080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам