1 / 6
CITROEN XSARA 1.9D VO DELOVI
10 €
22.07.2021 12:21

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

POLOVNI DELOVI ZA CITROEN XSARA 1.9d

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам