1 / 1
Grejni tela Cimex
3.990 МКД
Цената е фиксна
24.11.2020 11:43

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat grejni tela na struja od 3-15 kw.
Marka Cimex,
Poteklo Bugarija,
Garancija 24 meseci,
Modelite i cenite se prikazani na flaerot,
Tel 075385027.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од: Претпријатие

Магнометал Дооел
Потврден огласувач
075385027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам