1 / 5
BANDASI
1.000 МКД
Цената не е фиксна
16.03.2022 11:28

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

13

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 4 дупки

CELICNI BANDASI ZA FORD 13 BEZ GUMI SO TUBELES VENTIL 1000D EDEN, ZA SITE 4 CESE DOGOVORIME

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078348079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам