1 / 1
СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2020 14:21

Берово / Берово

Квадратура:

9700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјиште од 9700 м2 во месноста Ореовица, атар на село Смојмирово, Општина Берово.
Цена по договор
КОНТАКТ НА БРОЈ 078/517-242 ГЕОРГИ

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Andrea
Потврден огласувач
072251263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам