1 / 12
Opel Meriva 1.7 CDTI, Cosmo, 2013 god.
70.229.000 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Meriva 1.7 CDTi
81kw/110ks
2013 godina

-Cosmo paket na oprema
-Kozen multifunkcionalen volan
-Aluminski trkala “17
-Tempomat
-Servisna kniska

Best Auto Dooel
ul.Kacanicki pat bb
Industrisk zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra 1.4,2008 god

70229000 €

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2016 godina

6690 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам