1 / 2
OPEL VECTRA CL 1.6
1 €
28.05.2022 13:13

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1991

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6
Amortizeri
Letva
Predna i zadna leva vrata
Volan
Farovi
Shtop
Hauba
Levo i desno predno krilo
Gepek
Menjac lamela potisna
Alternator
Lamda sonda
Preden i zaden branik
Perka od ladilnik
Diskovi
Doboshi i dr.......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
71241612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам